Hudba

Hudba se nás velmi dotýká, promlouvá na nejniternější úrovni. Svoji hudbu vnímám jako pohlazení pro ženskou duši, vědomou, křehkou i silnou zároveň. Jak říká moje kamarádka: „Je to mnou projevená moudrost ve zpěvu, místy hladí, laská, pečuje, odhaluje i probouzí“.

Všechny moje skladby na tomto webu jsou Ti k dispozici neomezeně a ZDARMA. Podmínky pro komerční užití zde.

Můžeš si je na webu přehrávat a nebo v Moje CD stáhnout do svého zařízení. Nové skladby najdeš v sekci Nové písně.


Jak můžeš písně pro sebe využít


Hlasem i obrazem

V lukách
PohlazeníNástroje, které mne doprovází

Shruti box

Shruti box je indický meditační nástroj a přilákal si mně po operaci dělohy. Ten můj je v ladění tónu G, tónu matky Země, a rozvibrovává oblast pánve a břicha.

Koupila jsem si ho, abych zpívala Zemi a sobě, abych se uzdravila po chirurgickém zákroku odstranění dělohy, k němuž jsem vědomě dozrála.

Chodím s ním do přírody, doprovázím ženské semináře a příležitostně ženské kruhy, hrála jsem na něj i při ženském léčivém divadle dnes již zaniklého spolku Divožen.

Koshi zvonky

Koshi zvonky jsou nejen zvonkohra, ale i hudební nástroj nabízející melodie rezonující s různými vibracemi. Mně doprovází čtyři elementy: OHEŇ, ZEMĚ, VODA, VZDUCH.

Uvnitř každé zvonkohry je 8 tónů naladěných tak, že ve vzájemné hře vytvářejí radostnou, klidnou a příjemnou atmosféru.

Nástrojem můžete hrát sami a nebo dovolit větru, aby Vás překvapil neočekávanou melodií. Já tyto živlové koshi zvonky doprovázím textem, který mi přišel.

Kalimba

Kalimba je malým lehkým kovovým nástrojem k meditaci či snění kdekoliv v přírodě. Já používám různé podle potřeby ladění a druhu dřeva.

Ty moje jsou z dílny Tomáše Jaroška – www.harmoniezvuku.cz

Ozvěny k CD

Ahoj Peti, pustila jsem si tvoje CD a řeknu ti, že to bylo takové pohlazení, taková krása, co jsi nově nazpívala a nahrála! Klobouk dolů! Krásné, autentické, jednoduché a jasné, laskavé i silné.... Tvoje "no tak jsem" v písni Divoká je prostě dokonalé! Přesně tak to říkáš i jindy

Měj se krásně a žij, zpívej, hrej, hrej si, dotýkej se....tvoř i boř, směj se i plakej... Život ženy je neobyčejný a ty o tom víš mnohé.

Jitka J.

CD jsem dostala jako dárek ve chvíli, kdy jsem měla bolavé srdce ze ztráty jedné ze svých největších životních jistot.

Nádherný hlas Peti dokáže zahrát přesně na ty struny, které potřebují pohladit a opečovat. Klid a pokora s jakou Peťa zpívá obejmou každou vaši buňku a pomohou načerpat sílu přítomného okamžiku. Děkuji za tak upřímný a krásný dar.

Jitka

Tvoje CD je úžasné a naprosto mě okouzlilo. Zapálila jsem si svíčku a aroma lampu, lehla si do postele a poslouchala. Bylo to jako by se mi před očima odehrával krásný film.

Každá píseň byla jiná, přicházely jiné pocity, vynořovaly se emoce. Úplně jsem zapomněla na realitu a nechala se unést někam jinam, kde mi bylo nádherně.

Tohle bude moje léčivé CD na chmury nebo na čas odpočinku po perném dni. Je nádherné.

Marcela

Nadpozemsky krásná hudba, zpěv, zvuk. Když si ji pustím, vnímám silné léčení. Energie začne proudit a probouzet v těle, co je třeba, co spalo. Je to, jakoby vás někdo obejmul láskou, zabalil vás do něhy a hladil vás, vaše srdce, vaši duši.

Jitka Kirtáia Džaia Pištěková Velekněžka (kirtaia.cz)

CD po malých kouscích poslouchám. Mně se líbí moc, jak je takové Vaše. Čisté, řekla bych Intimní, nenapodobitelné, nefalšované. Co poslouchám, tak mám dojem, že mám Vás vedle.

Justýna

Probuzený čistý hlas Peti Adámkové🌹, Vás vynese na bílých perutích do výšin poznání Ženy❤️, kde můžete skrze písničky zvědomovat cestu ženství... Nádherné CD Žena mám v autě a cestou do práce se dosycuji posvátným ránem každodennosti💮

Romana Špačková

Milá Peti, tvoje dílo je lahodící Životu a se Životem na Zemi. Jsi jeho skutečnou, pravdivou, pokornou i vznešenou celebrantkou… čistá krása, díky za ni.

Hana Poláková www.lehkostbyti.cz

Právě jsem doposlouchala tvé CD Žena. Svobodná – tekly mi slzy od začátku a pak Jen tak a Já jsem. Miluji jen tvůj hlas beze slov, to mě dostane nejvíc. Děkuji za dárek.

Jitka Š.

Při poslechu skladby svobodná jsem měla nádherný prožitek, stala jsem se jedním se vším , s celým světem. Zpívala jsem další hlas, cítila se jako v nebi, propojená se všemi velkou láskou.

Jarmila