Doprovázím

Doprovázím posvátné chvíle, okamžiky proměny, obřady pro uctění důležitých milníků života. Hraji při ceremoniích k uctění a oslavě darů Matky Země.

Vylaďuji účastníky, otevírám či uzavírám prostor nebo provázím celý obřad.

Uslyšet mne můžeš na akcích pro ženy, které pořádám, spolupořádám nebo jsem na ně pozvána. Hraji při toulkách přírodou.


Zahraji ti
Osobní rituál
Ženské semináře
Oslavy Matky Země
Elementy v kole roku
Prožitkový workshop
Hudba očima přírody
Pohyb uvnitř i venku
Rituál uctění dělohy
Přijetí sama sebe
Přijetí situace
Návrat k vlastní síle


Spolupracuji

Vtělování kouzel lehkosti bytí na Zemi

Krásné propojení s Hanou Polákovou, autorkou knihy Lehkost mého bytí, www.hanapolakova.cz.

Přijměte srdečné pozvání na jednodenní akci nebo taky na roční cestu, kdy postupně budeme odkrývat balíček sedmi kouzel Lehkosti bytí.

Jde o otevřený cyklus setkávání. Setkání je vždy jen pro malou skupinku žen.

V roce 2023 jsme prošly kouzlem Zastavení a Pravdivosti. V roce 2024 na nás čeká kouzlo Zranitelnosti (20.1. 2024), umění kouzla Nechat být rozbalíme 20. 4. 2024. Do umění kouzla Soucitu se ponoříme v přírodě 15. 6. 2024 a cestu završíme a své plody z cesty sklidíme 6. 9. 2024.

Stále je možné s k nám přidat a ochutnat plnost života.

Podrobnosti a přihlašování na www.hanapolakova.cz.Zahraji ti

Pokud ANO, ráda tě podpořím.
Mám zájem

Ozvěny

účastnic z živých akcí

Ženské semináře

Peťa a šrutibox. Peťa a kalimba. Peťa a její hlas.

Tím vším provázela ženy na seminářích Svatojánský věneček a Svěcení bylin a pomohla jim tak otevřít cestu k hlubšímu naladění se na sebe samé a tím i jasnějšímu vnímání poselství přírody a bylin. Vřele doporučuji Petřin zvukový i hlasový doprovod pro ženské semináře. V jemnosti je ukryta síla.

Alena Naďová Čarokvítí (www.carokviti.cz)

Smuteční rozloučení

Ještě teď mi opakovaně kamarádi a známí děkují za zážitek při rozloučení, s tím jak se jich to dotklo, jak je tvoje zpívání dojalo, co to pro ně znamenalo.

Byla jsi opravdový průvodce. Pro nás byl tvůj zpěv a slova také nezapomenutelná událost, měla bys v tom určitě pokračovat. Děkujeme.

Martina

Narozeninový rituál

Peťa a její hudební dar byl součástí mého narozeninového rituálu. Během něj došlo k velikému léčení a opětovnému propojení se s Matkou Zemí.

Nadpozemsky krásná hudba, zpěv, zvuk Všem přeji toto zažít. Děkuji ze srdce za tento jedinečný léčivý zážitek Děkuji.

Jitka Kirtáia Džaia Pištěková Velekněžka (kirtaia.cz)

Elementy v kole roku

Máš-li zájem, ráda ho udělám pro tvůj ženský kruh nebo seminář.
Akce není podmíněna účastí žen, workshop absolvovali už i muži 😊

Mám zájem

Ozvěny

z elementů v kole roku

Děkuji Ti za Tvé zvukové vedení Kolem roku. Pro mě osobně, to bylo velmi osvobozující a laskavé. Nějak jsem prostě na Zvukohraní byla, ne zcela vědomě v módu výkonu, požadavků na sebe a v představě jaká bych měla být a jak"vystupovat" Tvé vedení mě v tu chvíli velmi osvobodilo z mé "role" a já si dovolila "jen tak být" a prostě přijímat.

Cítila jsem z Tebe uvolněnost, ukotvenost, uzemnění a jistotu což způsobilo, že jsem se cítila v bezpečí jako miminko u matky. Pro mě jsi Peťo ženou, která zná své hranice a laskavým způsobem je dává najevo ostatním, což ve mě vyvolává pocit bezpečí, srozumitelnosti a jasnosti. Tvůj hlas lahodil a hladil moji dušičku Taky oceňuji rozmanitost hudebních nástrojů a kreativitu, kterou rozhodně oplýváš. Děkuju

Jarmila

Uctění dělohy

Rituál před operací

S dělohou či bez dělohy, stále jsi ženou.

Každá zkušenost nás učí a posouvá dál. Sama jsem před léty, i přes několikaleté snahy se uzdravit, nakonec dospěla k vědomému rozhodnutí jít na operaci. Život je třeba žít v radosti a lásce, ne přežívat a bojovat.

Pokud Ti byla doporučena operace dělohy, vyzkoušela jsi už všechny možné cesty a už nevidíš jinou cestu, nezoufej. Z vlastní zkušenosti vím, že operací ženství nekončí.

Ráda tě budu inspirovat, ale otevři se tomu, že cesta, která tě opět přivede k životu bude jedinečná, nemusí být jak ta moje a může být úplně jiná, než očekáváš.

Jak tě můžu podpořit

  • Mohu tě podpořit rituálem tak, aby i tato velká životní změna pro tebe nebyla černou můrou, ale abys ji mohla přijmout a připravit se na ní. A pokud už si operaci podstoupila a cítíš potřebu uctít svoji cestu a dělohu, i tehdy Tě ráda podpořím rituálem. Vždycky to stojí za to.
  • Mohu tě inspirovat svojí cestou. Střípky z mé cesty si můžeš přečíst na BLOGU.
Na cestu si můžeš pustit skladbu Buď vůle Tvá

Pamatuj

Operace neodstraní tvé postoje k sobě

Neodstraní negativní a nefunkční vzorce chování, které vedly k tomu, že tvé ženské orgány onemocněly. Je třeba být k sobě pravdivá, zkoumat a naslouchat. Nenaslouchám-li sobě, duši, je to tělo, které mě probouzí. Za čas by se ozvalo znovu ….

Děloha je bytostnou součástí ženy

Je s ní spojována tvořivost. Když je zdravá, je jako živná půda země, čeká na semínka, která v ní mohou růst. Je tam uvnitř, schovaná. Nevidíme jí a kontakt s ní prožíváme v rámci menstruačního cyklu ženy. To, jak prožíváme celý cyklus, jak vědomě reagujeme na proměnlivé potřeby našeho těla, jak přistupujeme k měsíčnímu krvácení, jaká je kvalita naší krve (radosti), to vše ovlivní její „kondici“.

Základní esencí dělohy je přijímat

Stejně jako celého ženského principu. A děloha přijímá nejen sperma a vajíčko pro tvoření nového života, ale i všechny naše emoce. Ty pěkné i ty negativní.

Nalaď se na sebe, své lůno a naslouchej svým potřebám

Měj srdce otevřené, neztrácej víru a naději. Pevně se spoj se Zemí. Trpělivě a s pokorou naslouchej. Odpověď, jaké kroky právě TEĎ je třeba udělat, poznáš. Svůj život máš ve svých rukou.


Respekt k potřebám ženského těla a pravidelná očista těla i emočního pole je základem zdraví každé ženy.

Rituál uctění dělohy

  • V bezpečném a podporujícím prostředí uctíš sebe, svoji cestu, své tělo i dělohu.
  • Přes přijetí situace pochopíš, proč je tato zkušenost na tvé cestě a co Ti říká o Tvém životě i o tom, co je potřeba změnit.
  • Budeš připravena změnou projít.

Délka rituálu

Samotný rituál trvá v rozmezí 2,5-3,5 hodiny.

Místo konání

Každý rituál je jedinečný a záleží na tvých potřebách i přáních. Zpravidla probíhá uvnitř (v ceně je zajištění prostoru v Brně), ale může probíhat i v přírodě.

S sebou

S sebou si přivezeš malého průvodce/drobnost na oltář, která Ti bude rituál připomínat a provázet na další cestě proměny.

Jak se připravit

Nejdůležitější je otevřenost a ochota. Ocením, když mi napíšeš svůj příběh, co tě trápí, s čím se potýkáš ve svém životě.

Doporučení

Doporučuji v den rituálu se plně zaměřit na sebe a svoji pozornost dál netříštit. Je možné, že z rituálu vyvstanou další kroky k dokončení, které budou potřebovat tvoji pozornost a čas.

Cena

6.000 Kč
Mám zájem

Ozvěny z rituálu uctění dělohy

Tento rituál mi pomohl v mé životní situaci. Naše společnost je nastavena na tvrzení, že děloha je součástí ženy a pokud žena dělohu nemá, není žena. I já jsem měla obavy, že má celistvost bude narušena a energie nebude správně proudit. Díky průvodcovství a jemně nastaveným rituálem jsem si uvědomila, že i bez dělohy zůstávám "plnohodnotnou" ženou.

Tento rituál mi umožnil být bytostně sama sebou , otevřel mi nejen oči, ale i duši. Vnímala jsem své pocity, které vyplouvaly na povrch. Uvědomila jsem si, že mé tělo je mým největším bohatstvím a jsem mu vděčná za práci kterou pro mě vykonává. Díky rituálu jsem mohla děloze poděkovat za to, že jsem se stala matkou čtyř úžasných bytostí. Nejsilnějším zážitkem byla kresba dělohy a rozloučení se s ní.

Odjížděla jsem vyrovnaná a šťastná za tuto zkušenost. Paradoxně jsem se na operaci těšila a věřila jsem, že vše dobře dopadne. A opravdu, jsem zdravá, spokojená, vděčná a v intimní oblasti naplněná.

Sílu rituálu jsem si plně uvědomila až v nemocnici. Na pokoji se mnou byla paní stejného věku, která měla podstoupit stejný zákrok. Na posteli seděla sešněrovaná strachy, měla repertoár všech možných rizik. Byla přesvědčená, že se něco stane. "A stalo se"- svým nastavením si přitáhla do života vše co si vizualizovala

Proto bych ti chtěla, Peti, z celého srdce poděkovat za možnost rozloučit se s mou dělohou a být ŽENOU.

Petra M.